•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 76
   کد: 166003
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
   رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای خراسان رضوی:

   باید سطح علمی مدیران را به علم روز دنیا نزدیک کنیم

   رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای خراسان رضوی گفت: از ‌آنجایی که دانش شهر هوشمند، دانش جهان اول است ما با برگزاری نمایشگاهای فناورانه باید بتوانیم سطح علمی مدیران و متخصصان را به علم روز دنیا نزدیک کنیم.
   باید سطح علمی مدیران را به علم روز دنیا نزدیک کنیم

   ایرج لایق در بازدید از هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند در گفت و گو با ستاد خبری این نمایشگاه افزود: شهرداری و سازمان فاوای این ارگان طی سال‌های گذشته تلاش‌های بسیاری برای برگزاری نمایشگاه‌های حوزه فناوری در شهر داشته و در این زمینه تلاش‌های زیادی شده است. 

   وی خاطر نشان کرد: برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها و ایجاد فرصت‌های نمایشگاهی با همت شهرداری در این اوضاع اقتصادی ،اقدام شایسته‌ای است که جای تقدیر دارد.

   لایق گفت: هرچند رخدادهای فناورانه در این نمایشگاه قابل پیش‌بینی بود و نوآوری ارائه نشد اما برگزاری همین نمایشگاه هم رخدادی مثبت در حوزه فناوری است.

   رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای افزود: متاسفانه نمایشگاه‌های ما در سالیان اخیر با مشکلات زیادی روبرو بوده‌اند و رفته‌رفته از کیفیت آن‌ها کاسته شده است.

   وی تاکید کرد: کمیت، جای کیفیت را در این حوزه گرفته است و اکثر شرکت‌ها در نمایشگاه‌ها حرفی نو برای ارائه ندارند. به نظر می‌رسد در این راستا نیاز به تجدید نظری در برگزاری نمایشگاه چه در حوزه نحوه برگزاری و چه در نحوه گزینش استارت‌آپ‌ها و شرکت‌ها وجود دارد.

    

   تعداد بازدید: 76
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر