•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 66
   کد: 165996
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
   وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

   از مجموعه‌های شهری‌ که به دنبال اجرایی کردن سیستم هوشمند هستند حمایت می‌کنیم

   وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از مجموعه‌های شهری‌ که به دنبال خروج از سیستم کاغذی و اجرایی کردن سیستم هوشمند در زیرمجموعه‌های خود هستند حمایت می‌کنیم که یکی از آنها شهرداری مشهد است.
   از مجموعه‌های شهری‌ که به دنبال اجرایی کردن سیستم هوشمند هستند حمایت می‌کنیم
    
   محمدجواد آذری‌جهرمی در حاشیه بازدید از هشتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ستاد خبری هشتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند، اظهار داشت: در دولت دوازدهم، حذف سیستم‌ها و مراودات کاغذی را در دستور کار خود قرار داده‌ایم و می‌خواهیم که سیستم‌های نوین و هوشمند را جایگزین آن کنیم. این کار را از مجموعه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات آغاز کردیم و پس از آن در سایر وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، ارگان‌ها و نهادهای دولتی اجرایی شده است و هم‌اکنون نیز این سیستم در سازمان‌ امور استخدامی در حال اجرا بوده و کلیه امور استخدامی از حالت سیستم کاغذی خارج شده است.
   وی افزود: در دولت الکترونیک، کلیه مراودات کاغذی حذف خواهد شد و سیستم‌های هوشمند جایگزین آن می‌شود؛ اقدامی که کمک بزرگی در رفع معضلات ترافیکی و آلودگی هوا و  ازدحام مجموعه‌های اداری می‌کند.
   وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه در نظر داریم که تا پایان دولت دوازدهم کلیه مجموعه‌های دولتی از سیستم کاغذی خارج شود، خاطرنشان کرد: از مجموعه‌های شهری‌ که به دنبال خروج از سیستم کاغذی و اجرایی کردن سیستم هوشمند در زیرمجموعه‌های خود هستند حمایت می‌کنیم که یکی از آنها شهرداری مشهد است.
   آذری‌جهرمی تصریح کرد: هم‌اکنون بسیاری از اسناد از کارتابل‌های پوشه‌ای خارج شد‌ه‌اند و به‌صورت سیستمی تنظیم می‌شوند؛ این اقدام، کمک بزرگی به سرعت در امر خدمت‌رسانی کرده و از خطاها و سوءاستفاده‌هایی که در سیستم کاغذی وجود داشت جلوگیری می‌کند.
   وی همچنین با اشاره به هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند در مشهد گفت: سطح کمی و کیفی هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند بسیار خوب به نظر می‌رسد و حضور استارت‌آپ‌ها در این نمایشگاه قابل توجه است.
    
   تعداد بازدید: 66
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر