• پنج شنبه،06 آبان 1400
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 71
   کد: 165986
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
   عضو شورای اسلامی شهر مشهد:

   حضور جوانان در نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند بسترهای مناسب کسب و کار را فراهم می‌کند

   عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: جوانان می‌توانند با حضور در نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند بسترهای خوبی را برای کسب و کار رقم بزنند.
   حضور جوانان در نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند بسترهای مناسب کسب و کار را فراهم می‌کند
   مسعود ریاضی در حا‌شیه بازید از هشتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری هشتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند، اظهار داشت: دنیا از چند سال گذشته به سمت هوشمند شدن در حال حرکت بوده و هست و در کشور ما هم این مهم دیده شده و در مجموعه‌های شهری هم برای اینکه از این پیشرفت‌ها و ظرفیت‌ها عقب نمانیم به سمت هوشمندسازی شهری در حال حرکت هستیم.
   وی در خصوص میزان ظرفیت کلان‌شهر مشهد برای هوشمندسازی، افزود: اگر از جنبه فناوری بخواهیم به این حوزه بنگریم چندان مشکلی دیده نمی‌شود؛ زیرا ما هم متخصصانش را داریم و هم جوانان با انگیزه بالا را و هم اینکه شهرداری در این زمینه تجربیات خوبی دارد. اما شهر هوشمند جنبه‌های مختلفی دارد، از شهروند هوشمند گرفته تا حاکمیت هوشمند، تکنولوژی هوشمند و غیره؛ بنابراین در حوزه فناوری بنده مشکلی نمی‌بینم، اما در دیگر حوزه‌ها باید سرمایه‌گذار جذب کنیم. 
   عضو شورای اسلامی شهر مشهد در پاسخ به اینکه استارت‌آپ‌ها تا چه میزان می‌توانند در رشد خدمات الکترونیک به شهرداری کمک کنند، گفت: دنیای آینده دنیای استارت‌آپ‌ها بوده است و خوشحالم که شهرداری در این زمینه پیش‌قدم شده است. نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند هم فرصتی مناسب برای معرفی دستاوردهای شهرداری در مسیر رسیدن به شهر هوشمند و نیز برقراری ارتباط موثر با مردم و نخبگان این عرصه و بهره‌گیری از دانش و تجربیات آنها است.
   ریاضی خاطرنشان کرد: از تمام جوانانی که می‌شناسم و نیز آنهایی که از طریق شما صدایم به گوششان می‌رسد می‌خواهم به این نمایشگاه سر بزنند تا بتوانند خلاقانه در مدیریت شهر مشارکت کنند و بسترهای خوبی را برای کسب و کار رقم بزنند.
   تعداد بازدید: 71
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر