• پنج شنبه،07 مرداد 1400
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 82
   کد: 165983
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
   نایب ‌رئیس شورای اسلامی شهر مشهد:

   سیستم‌های نوین و هوشمند در مجموعه‌های شهری فعال می‌شود

   نایب ‌رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در مجموعه‌های شهری مشهد به دنبال اجرایی کردن سیستم‌های نوین و هوشمند و خروج از سیستم‌های کاغذی هستیم.
   سیستم‌های نوین و هوشمند در مجموعه‌های شهری فعال می‌شود
    
   حمیدرضا موحدی‌زاده در حاشیه بازدید از هشتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری هشتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند، اظهار داشت: امروز هشتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند افتتاح شد و شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد اقدامات خود را در این نمایشگاه معرفی می‌کنند. در دوره مدیریتی شهری شورای پنجم یکی از اهداف خود را در هوشمندسازی شهری تعریف کرده‌ایم.
   وی افزود: شهروندان در بازدید از این نمایشگاه با استارت‌آپ‌ها، نرم‌افزارها و نیز ظرفیت‌های آنها آشنا می‌شوند. یکی از اقدامات هوشمندانه در راستای داشتن شهری هوشمند، راه‌اندازی سامانه فاش بوده است تا عموم اطلاعات و قراردادها در دسترس و اختیار شهروندان باشد و بتوانیم تعامل بیشتری میان مردم و شهرداری و نیز زیرمجموعه‌های آن برقرار کنیم.
   نایب ‌رئیس شورای اسلامی شهر مشهد ارتباط مؤثر با مردم را رمز موفقیت حوزه مدیریت شهری در رسیدن به شهر هوشمند دانست و گفت: در روزگار انفجار اطلاعات، راهی به‌جز شفافیت نیست، چرا که اگر تمامی اطلاعات به‌درستی در اختیار مردم قرار بگیرد افزایش اعتماد مردمی را هم به همراه دارد.
   موحدی‌زاده تصریح کرد: مردم می‌توانند از طریق سامانه فاش انتقادات و پیشنهادات و شکایات خود را در حوزه شهری بیان کنند و مسئولان شهری نیز در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ‌ها و پیگیری‌های لازم را خواهند داشت.
   وی با بیان اینکه سیستم مکاتبات بدون کاغذ، سیستم ایده‌آلی بوده که از سال‌ها قبل در جهان اجرایی شده و در برخی مجموعه‌های کشور ما هم فعال شده است، تأکید کرد: در مجموعه‌های شهری مشهد هم در اکثر مواردی که ضرورتی در حضور دیده نمی‌شود، به دنبال خروج از سیستم کاغذی و حرکت به سوی سیستم هوشمند هستیم و این اقدام، کمک بزرگی به حل معضل بزرگ ترافیک‌ مشهد می‌کند.
   نایب ‌رئیس شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: ما در مجموعه‌های شهری مشهد، به دنبال اجرایی کردن سیستم‌های نوین و هوشمند و خروج از سیستم‌های کاغذی هستیم و در هدفگذاری‌های خود این مهم را ترسیم کرده‌ایم. در جهت تحقق و عملیاتی شدن آن، برنامه‌های خود را از لحظه شروع فعالیت شورای پنجم آغاز کرده‌ایم و در مسیر تحقق کامل این مهم به تلاش خود تا روز آخرکاری‌مان در این شورا ادامه خواهیم داد.
    
   تعداد بازدید: 82
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر