• چهارشنبه،31 شهریور 1400
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 119
   کد: 165233
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۰۷

   اطلاعیه مهم در رابطه با غرفه سازی و قواعد اجرایی نمایشگاه

   شرکت کنندگان در هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند، در راستای تسریع در فرایند غرفه سازی و آگاهی از شرایط کار، موارد ذیل را مد نظر داشته باشند.
   اطلاعیه مهم در رابطه با غرفه سازی و قواعد اجرایی نمایشگاه

   احتراماً با تشکر از حضور شما مشارکت کننده عزیز لطفا جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر این نمایشگاه موارد ذیل را رعایت فرمایید:

   1- تاریخ تحویل غرفه برای مشارکت کنندگانی که غرفه سازی دارند 9 لغایت 11 دی ماه می باشد.

   2- تاریخ تحویل غرفه برای مشارکت کنندگانی که غرفه با سازه ثبت نموده اند 11 دی ماه می باشد.

   3- کلیه مشارکت کنندگانی که بار نمایشگاهی دارند (باری که نیاز به حمل توسط جرثقیل و لیفتراک دارد ) موظف به حمل بار در روز 9 دی ماه  می باشند. لازم به ذکر است بعد از تاریخ مشخص شده به دلیل ساخت غرفه های نمایشگاه به هیچ عنوان اجازه ورود بار (وانت ، کامیون،جرثقیل) به محوطه سالن داده نخواهد شد وهرگونه خسارات حاصله به عهده غرفه دار می‌باشد؛  لذا در ارسال به موقع بار دقت لازم را مبذول فرمایید.

   4- کلیه غرفه سازان نمایشگاه مذکور به منظور استفاده از برق و هزینه خدمات نمایشگاهی می‌بایست به ازای هر متر مربع مبلغ 50.000 ریال به شماره کارت‌های 6104337770112926 بانک ملت و 6037691990024499 بانک صادرات به نام شرکت تجارت و رویدادآرسا واریز نمایند. خواهشمنداست مبلغ مذکور را به غرفه سازان خود اعلام تا پس از واریز و ارائه فیش به مسئول سالن نسبت به تحویل غرفه شما اقدام نمایند.

   توجه: این هزینه برعهده غرفه سازان بوده و ذکر آن فقط به منظور اطلاع‌رسانی و واریز وجه توسط ایشان قید گردیده است. (لازم به ذکر می باشد ارائه فیش واریزی به مسئول سالن برای تحویل غرفه الزامی می‌باشد.)  

   5- مشارکت کنندگان می‌بایست حداقل 1 هفته  قبل از تحویل غرفه ، نامه معرفی غرفه ساز خود را با درج کامل مشخصات (نام شرکت ، نام غرفه ساز ، شماره تماس ثابت و همراه)  به شماره 05137653526 ارسال و تایید آن را اخذ نمایند .

   6- طبق دستور مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی  مشهد، به هیچ عنوان اجازه هیچ گونه برشکاری وغیره  در سالن داده نخواهد شد. ( لطفا در قرارداد خود با غرفه ساز  نسبت به تاکید آن اقدام فرمایید.)

   7- مشارکت کنندگان عزیز لطفا جهت بهبود فرایند تحویل غرفه نسبت به تسویه حساب خود اقدام فرمایید. لازم به ذکر است به هیچ عنوان بدون تسویه حساب کامل غرفه تحویل داده نخواهد شد.

   8- مشارکت کنندگان عزیز با توجه به حذف ماده 104 قانون مالیات‌های مستقیم از ابتدای سال 1395 هیچ مبلغی تحت عنوان مالیات تکلیفی از مبلغ غرفه کسر نخواهد شد و مبلغ هزینه غرفه بصورت کامل واریز گردد.

    

    

   تعداد بازدید: 119
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر