• چهارشنبه،31 شهریور 1400
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 132
   کد: 163812
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷

   استقبال خوب استارتاپ‌ها از نمایشگاه شهر هوشمند مشهد

   مدیر اجرایی هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند مشهد از استقبال خوب استارتاپ‌های فعال و نوپای شهری برای شرکت در این نمایشگاه خبر داد.
   استقبال خوب استارتاپ‌ها از نمایشگاه شهر هوشمند مشهد

   به گزارش ستاد خبری هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند، مهدی اردکانی با بیان خبر فوق اعلام کرد: باوجود زمان باقی مانده تا پایان مهلت ثبت نام، تاکنون بیش از 80درصد از ظرفیت نمایشگاه برای حضور استارتاپ‌های نوپا تکمیل شده است.

   مدیر اجرایی هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند افزود: حوزه استارتاپ‌ها از بخش‌های جذاب نمایشگاه‌های حوزه فناوری و هوشمندسازی بوده و این کسب‌وکارهای نوپا همواره روح تازه‌ای را به کالبد خدمات هوشمند شهری دمیده‌اند.

   اردکانی با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت حضور استارتاپ‌های نوپا در هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند اعلام کرد: استقبال استارتاپ‌های حوزه شهر هوشمند بسیار خوب بوده وتاکنون بیش از 80 درصد از فضای اختصاص داده‌شده به این کسب وکارها تکمیل شده است.

   وی افزود: با توجه به این استقبال خوب، امکان اختصاص فضای بیشتر به استارتاپ‌ها وجود دارد و کمیته برگزاری درحال بررسی این موضوع است.

   گفتنی است؛ هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند با حضور استارتاپ‌های خط‌شکن، شرکت‌های سطح یک حوزه فناوری اطلاعات و پرداخت‌های الکترونیک، استارتاپ‌های نوپای حوزه خدمات شهری و حامیان استارتاپ‌ها، از 12 تا 16 دی‌ماه در سالن فردوسی نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار خواهدشد.

    

   تعداد بازدید: 132
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر