• چهارشنبه،31 شهریور 1400
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 85
   کد: 163453
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲

   سومین جلسه شورای راهبردی نمایشگاه برگزار شد

   شورای سیاست‌گذاری هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند آخرین وضعیت برگزاری نمایشگاه را بررسی و تصمیمات جدیدی را اتخاذ کرد.
   سومین جلسه شورای راهبردی نمایشگاه برگزار شد

   به گزارش ستاد خبری هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند، در آخرین جلسه شورای سیاست‌گذاری که با محوریت بررسی وضعیت نمایشگاه برگزار شد، ضمن دریافت آخرین گزارش‌ها از مسئولان کمیته‌های تخصصی، بر استفاده از راهکارهای بهینه‌سازی امور و هماهنگی‌های میان‌بخشی تاکید شد.

   در این جلسه که با حضور مهندس شهریار آل شیخ، معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد؛ مهندس رجائیان، مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد؛ مهندس کریمی معاون پژوهشی معاونت برنامه‌ریزی، مهندس اردکانی مدیر اجرایی نمایشگاه و مسئولان کمیته‌های مختلف نمایشگاه برگزار شد، علاوه بر مرور آخرین تغییرات پلن جانمایی نمایشگاه، جانمایی اولیه شرکت‌های بزرگ‌مقیاس مصوب گردید.

   همچنین تاکید شد که حوزه اطلاع‌رسانی و تبلیغات با شتاب بیشتری در زمینه فضاسازی رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی رخدادهای نمایشگاه فعال گردد.

   در این جلسه تاکید شد که نهایی کردن حضور شرکت‌های بزرگ‌مقیاس سریع‌تر انجام شود و بخش استارتاپ‌ها و مجموعه‌های شتاب‌دهنده با همکاری مرکز نوآوری شهری شهرداری پیگیری شود.

   همچنین در زمینه ارائه خدمات سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد نیز بر نگاه مخاطب‌محور و شهروندی با تکیه بر شیوه‌های نوین ارائه، تاکید گردید.

    

   تعداد بازدید: 85
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر