• سه شنبه،30 شهریور 1400
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 62
   کد: 191612
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد:

   شهر هوشمند نیازمند فرهنگ‌سازی است

   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد با بیان اینکه بخشی از مردم هنوز رویکرد شهر هوشمند را ندارند، تاکید کرد: شهر هوشمند نیازمند فرهنگ‌سازی است.
   شهر هوشمند نیازمند فرهنگ‌سازی است

    به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین مهدوی دامغانی اظهار کرد: در مجموع تنها بخشی از شهروندان، رویکرد شهر هوشمند را دارند اما بخشی همان عملکرد سنتی را دوست دارند.

   وی گفت: اگر ما بتوانیم مواجه افراد با هوشمندسازی و فرهنگ استفاده از شهر هوشمند را بالا ببریم در این زمینه موفق هستیم.
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد تصریح کرد: گروهی از مردم به دلیل عدم آشنایی با تکنولوژی، بخش سنتی برایشان دلچسب‌تر است اما باید به این نکته توجه کرد که با هوشمندسازی، سریع‌تر به پیشرفت شهری دست می‌یابیم.
   مهدوی دامغانی در ادامه اینترنت را بزرگ‌ترین مشکل سازمان فردوس‌ها در رابطه با هوشمندسازی عنوان کرد و افزود:
   محوریت سازمان ما بهشت رضا است و با توجه به اینکه بهشت رضا خارج از شهر قرار دارد، با مشکلات اینترنت و قطع و وصل فراوان آن مواجه هستیم.
   وی اضافه کرد: سازمان فردوس‌ها مدتی است که بر روی زیارت مجازی کار می‌کند اما نیازمند سخت افزار‌هایی است که به دلیل نبود زیرساخت‌های مناسب، مقداری سرعت‌مان کند‌تر از انتظارات است.
   مدیرعامل سازمان فرودوس‌های شهرداری مشهد با اشاره به هوشمندسازی برخی مناطق شهری ادامه داد: افزایش استارت‌آپ‌ها قطعا بسیار خوب است اما بخشی از شهروندان هنوز با آن کنار نیامده‌اند که نیازمند آموزش شهری است.

   تعداد بازدید: 62
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر