• چهارشنبه،31 شهریور 1400
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 49
   کد: 191604
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
   مدیر عامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد

   نمایشگاه شهر هوشمند فرصتی برای تبدیل مشکلات به خدمات است

   مدیر‌عامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد، اظهار کرد: نمایشگاه شهر هوشمند فرصتی برای تبدیل مشکلات به خدمات است.
   نمایشگاه شهر هوشمند فرصتی برای تبدیل مشکلات به خدمات است

    به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، محسن شریعتی، مدیر عامل سازمان پایانه‌های مسافربری با تاکید بر بهبود فعالیت‌ها و خدمات شهری، گفت: با افزایش فعالیت استارت‌آپ‌ها، شاهد بهبود کیفیت فعالیت‌ها و خدمات شهری هستیم.

   شریعتی یکی از مزایای مهم شهر هوشمند را کاهش ترافیک برشمرد و افزود: در صورت افزایش خدمات شهر هوشمند، رفت و آمد مردم کمتر خواهد شد که این امر تاثیرات چشمگیری در کاهش ترافیک دارد.

   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد با اشاره به فعالیت‌های صورت‌گرفته در این راستا گفت: در حوزه حمل و نقل برون‌شهری، فروش بلیط سفرهای برون‌شهری اینترنتی شده است و در حال حاضر چندین اپلیکیشن در سراسر کشور، فروش بلیط اینترنتی را برعهده دارند.

   شریعتی افزود: مردم در گذشته مجبور بودند برای تهیه بلیط چندین مرتبه به پایانه‌های مسافربری مراجعه کنند اما با توجه به افزایش اپلیکیشن‌ها و هوشمندسازی، رفت و آمدها کم شده است و مردم می‌توانند علاوه بر دسترسی آسان به سامانه فروش بلیط، بلیط‌های خود را با تخفیف نیز دریافت کنند.

   وی وظیفه سازمان پایانه‌های مسافربری را تامین امنیت و رفاه شهروندان دانست و خاطرنشان کرد: ما در پایانه‌ها موظف هستیم تمام امکانات را بر اساس استانداردهای موجود تامین کنیم.

   مدیر عامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد با بیان اینکه نمایشگاه شهر هوشمند بهترین فضا برای ارائه ایده‌های نو به مدیران و کارشناسان این حوزه است، اظهار کرد: این نمایشگاه با تنوع موضوعات و شرکت گسترده استارت‌آپ‌ها و ارائه تکنولوژی‌های جدید می‌تواند راهگشای مدیران باشد. همچنین مدیران شهری می‌توانند مشکلاتشان را به فرصتی برای ارائه خدمات تبدیل کنند.

   تعداد بازدید: 49
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر