•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 54
   کد: 191499
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳
   با حضور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور

   نهمین «نمایشگاه شهر هوشمند» در مشهد گشایش یافت

   نهمین نمایشگاه شهر هوشمند با حضور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی از مسئولان استانی و مدیران شهری، در نمایشگاه بین‌المللی مشهد گشایش یافت.
   نهمین «نمایشگاه شهر هوشمند» در مشهد گشایش یافت

   به گزارش ستاد خبری نهمین نمایشگاه شهر هوشمند، این نمایشگاه که از عصر امروز آغاز به کار کرد، تا 4 بهمن‌ماه جاری دایر است و در این مدت فعالان و دست‌اندرکاران حوزه هوشمندسازی و فناوری‌های ارتباطی به ارائه دستاوردهای خود و تعامل با مخاطبان خواهند پرداخت.

   دکتر سیدستار هاشمی، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، دکتر کلائی شهردار مشهد مقدس و جمعی از معاونین شهرداری، مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد از چهره‌های حاضر در آئین گشایش این نمایشگاه بودند.

   امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شهرداری مشهد و آستان قدس رضوی و رونمایی از اپلیکیشن جامع شهروندی با عنوان «شهر من»، از برنامه‌هایی بود که در نخستین ساعات برپایی این نمایشگاه به اجرا درآمد.

   حضور استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه فناوری‌های ارتباطی و IT از نکات قابل توجه این نمایشگاه است که امکان تعامل میان فعالان این حوزه‌ها با یکدیگر و نیز عموم شهروندان را فراهم می‌آورد.

   همچنین مخاطبان می‌توانند از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه همچون 4 کارگاه تخصصی که با احضور اساتید برجسته حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور برگزار می‌شود بهره‌مند شوند.

   برگزاری بیش از 30 کارگاه و پنل جنبی دیگر در ایام برگزاری این نمایشگاه از جمله برنامه‌های تخصصی این رویداد فناورانه است.

   تعداد بازدید: 54
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر