•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 35
   کد: 191340
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱

   «همایش ملی شهر هوشمند» برگزار می‌شود

   «همایش ملی شهر هوشمند» با حضور اساتید برجسته و صاحب‌نام حوزه فناوری اطلاعات در مشهد برگزار می‌شود.
   «همایش ملی شهر هوشمند» برگزار می‌شود

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، «همایش ملی شهر هوشمند» که همزمان با نهمین نمایشگاه شهر هوشمند برگزار خواهد شد، سوم بهمن ماه سال جاری، میزبان علاقمندان و اهالی حوزه هوشمندسازی و فناوری‌های نوین ارتباطی است. این همایش شامل 4 کارگاه است که از ساعت 16 الی 22 در سالن فردوسی نمایشگاه بین‌المللی مشهد به اجرا درمی‌آید.

   در این گزارش آمده است: کارگاه «شهر هوشمند، فرصت‌ها و چالش‌ها» با حضور دکتر نوید زهدی و کارگاه «حکمرانی هوشمند و توسعه پایدار» با حضور دکتر محمدرضا سمیعی، نخستین کارگاه‌های پیش‌بینی‌شده در این همایش هستند. همچنین در ادامه، دو کارگاه «مدیریت شهرهای هوشمند بر بستر IOT» با ارائه مهندس علی متولی‌زاده و «نقش داده‌کاوی در شهرهای هوشمند» با حضور مهندس ابوالحسن افضلی، میزبان علاقه‌مندان، دست‌اندرکاران و اهالی حوزه فناوری و هوشمندسازی خواهند بود.

   گفتنی است: حضور در این همایش برای عموم آزاد بوده و مهلت ثبت نام تا 30 دی‌ماه می‌باشد که علاقمندان می‌توانند جهت ثبت نام به سایت Smartexpo.Mashhad.ir مراجعه کنند. حضور پرسنل شهرداری‌های سراسر کشور به عنوان دوره آموزشی محسوب شده و به آن‌ها گواهینامه رسمی ارائه می‌شود.

   تعداد بازدید: 35
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر