• چهارشنبه،31 شهریور 1400
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 86
   کد: 189523
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳
   مدیر اجرایی نهمین نمایشگاه شهر هوشمند:

   برگزاری «همایش ملی شهر هوشمند» در حاشیه نمایشگاه

   مدیر اجرایی نهمین نمایشگاه شهر هوشمند نیز در ادامه گفت: ماراتون دو روزه برنامه‌نویسی با محوریت مسائل و مشکلات شهرداری در نهمین نمایشگاه شهر هوشمند مشهد برگزار خواهد شد.
   برگزاری «همایش ملی شهر هوشمند» در حاشیه نمایشگاه
   به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری مشهد، روح‌الله مهدی‌پناه اظهار کرد: در حال برنامه ریزی برای یک ماراتون برنامه‌نویسی دو روزه بدون توقف در حاشیه نهمین دوره نمایشگاه شهر هوشمند هستیم که خروجی 48 ساعته آن، حل مسئله‌های مربوط به حوزه‌های مختلف شهرداری است و تیم‌های برگزیده این هاکاتون، امتیاز عقد قرارداد با شهرداری مشهد را کسب خواهندکرد.
   وی افزود: بر مبنای تجربه‌ سال‌های گذشته، سعی کردیم نهمین دوره را با رفع نقصان‌های پیشین، با کیفیت بهتری برگزار کنیم. رویکرد کلی این است که فضای تعاملی‌تری را برای مخاطبان نمایشگاه فراهم کنیم تا در راستای فرهنگ‌سازی و ارائه محصولات و خدمات،  اثربخشی بهتری داشته باشیم.
   مدیر اجرایی نهمین نمایشگاه شهر هوشمند مشهد تصریح کرد: پیشبینی کرده‌ایم که امسال خدمات هوشمند شهرداری در قالب بازی و جذاب تعریف شود تا مخاطب به شکل ملموس با خدمات درگیر شود. تمهید دیگر، برنامه‌ریزی برای ارتقای بار علمی نمایشگاه است که دراین زمینه دو فضای اختصاصی برای برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌ها پیشبینی شده است. همچنین همایش ملی شهر هوشمند با حضور مدیران وکارشناسان شهرداری های سراسر کشور و با محور موضوعات مرتبط با هوشمندسازی شهرها، در ایام نمایشگاه برگزار خواهدشد.
   وی ادامه داد : برای اولین بار میزبان تعدادی از سازمان‌های فاوا شهرداری کلان‌شهرها خواهیم بود و دو تور خبری رسانه‌ای نیز در روزهای اول و دوم نمایشگاه پیشبینی شده است که نمایندگان رسانه‌های کشور در آن حضور خواهند داشت. همچنین قسمتی از نمایشگاه را به عنوان کافه رسانه قرار دادیم تا اصحاب رسانه راحت‌تر بتوانند فعالیت‌های مختلف خود را در این فضا در پیش بگیرند.
   تعداد بازدید: 86
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر